KAKVA ŠTETA: Leković će želeti da što pre zaboravi debi za Moncu
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Stefan Leković debitovao je za svoj novi klub, Moncu, ali će ovaj dan želeti da što pre zaboravi.
FOTO: M. Vukadinović
Lekovićeva Monca je poražena 1:0 od ekipe Verone, a jedini pogodak postigao je upravo mladi srpski fudbaler.
Prilikom jednog bočnog napada Verone, igrač ovog kluba je uputio centaršut, a Leković u želji da interveniše dodirnuo loptu i skrenuo je u sopstvenu mrežu.
Treba napomenuti da je Leković odigrao ceo meč za svoju ekipu, dok je za Veronu nekadašnji srpski reprezentativac Darko Lazović ušao u 82. minutu.
Monca nakon ovog poraza se i dalje nalazi na poslednjem mestu na tabeli Serije A sa 13 bodova, dok je Verona 13. sa 23 boda.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
JOKIĆ GLEDAO "VEČITI DERBI": Evo šta je poručio Nedoviću nakon meča Partizan - Zvezda
01. 02. 2025. u 12:16
JOKIĆ "NALETEO" NA EMBIDA: Evo kako je izgledao susret ljutih rivala (VIDEO)
01. 02. 2025. u 09:33 >> 09:34
KAKO BEZ PAVLOVIĆA? Milanu će se mučiti bez najboljeg defanzivnog igrača na veoma teškom gostovanju
POSLE novog kiksa protiv tima iz donjeg dela tabele (remi sa Violom), Milan se suočava sa još jednim ozbiljnim izazovom u borbi za Skudeto, pošto ga čeka kratko, ali neugodno gostovanje evropskom pretendentu Komu koji ga večeras dočekuje na "Đuzepe Singalji" (20.45).
15. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
ŠTA URADITI SA STAROM IKONOM KAD KUPITE NOVU: Teolog dao odgovor - jedno nipošte NE bi trebalo činiti
U DOMOVIMA pravoslavnih vernika ikona zauzima posebno mesto, ne samo kao ukras već kao svetinja. Zato se često postavlja pitanje šta učiniti sa starom ikonom kada nabavimo novu i kako se prema njoj odnositi na dostojanstven način?
15. 01. 2026. u 07:43
Komentari (0)