UEFA NE PRAŠTA: Stigla kazna za Romu
Evropska fudbalska unija (UEFA) kaznila je italijansku Romu delimičnim zatvaranjem stadiona na meču plej-ofa Lige Evropa protiv Porta.

FOTO: Profimedia
UEFA je kaznila Romu zbog nereda navijača tokom duela sa Ajntahtom iz Frankfurta u kom je Roma slavila 2:0, u poslednjem kolu prve faze Lige Evropa.
Dva dela severne tribine stadiona Olimpiko u Rimu biće zatvorena za duel protiv Porta u osmini finala Lige Evropa, koji je na programu 20. februara.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Disciplinski komisija Uefa kaznila je Romu i novčano sa 30.000 evra. UEFA je novčano kaznila i Ajntraht (25.000 evra) zbog nereda navijača. Nemački klub je dobio zabranu i prodaje ulaznica za sledeći gostujući meč.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
U odvojenim slučajevima, Uefa je novčano kaznila i holandski Tvente sa 35.000 evra takođe zbog ponašanja navijača.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo

NBA "LUDNICA"! Šok-transfer Luke Dončića je "ništa" naspram onog što se sprema!
05. 02. 2025. u 14:38

KAKVA DRAMA U POSLEDNjEM KOLU: Direktni obračun Frajburga i Ajntrahta odlučuje o tome ko će u Ligu šampiona!
NAJZANIMLjIVIJI meč poslednjeg kola Bundeslige igra se na "Europa park stadionu" gde će koplja ukrstiti Frajburg i Ajntraht Frankfurt (15.30).
17. 05. 2025. u 10:30

"TAJ ČOVEK MI JE UNIŠTIO DEO ŽIVOTA!" Goran Ivanišević se pojavio u Beogradu
Nekada vrhunski teniser a sada trener, Goran Ivanišević, došao je u Beograd.
15. 05. 2025. u 19:00

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)