JOŠ U ŠOKU OD EVROPSKOG PORAZA: TSC doživeo senzacionalni poraz

Časlav Vuković

16. 02. 2025. u 19:20

TSC nikako da krene da igra u drugom delu sezone. Ekipa iz Bačke Topole doživela je i četvrti uzastopni poraz, a treći u Superligi Srbije.

ЈОШ У ШОКУ ОД ЕВРОПСКОГ ПОРАЗА: ТСЦ доживео сензационални пораз

FOTO: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Izabranice Jovana Damjanovića iznenadio je Tekstilac iz Odžaka koji je pobedio kao gost sa 2:1 i tako produbio krizu tima sa severa naše zemlje.

Očigledno je da se TSC još uvek nije oporavio od prethodnih poraza - Crvene zvezde (1:2), Mladosti (1:4) i Jagjelonije (1:3).

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Što se utakmce protiv Tekstilca tiče golova nije bilo u prvom poluvrmenu. Drugi deo meča je idealno počeo za goste, pošto je Nemanja Ahčin pogodio mrežu rivala u 56. minutu.

Domaćin je nakon primljenog pogotka krenuo na sve ili ništa. Takav pristup je ostavio igračima iz Odžaka prostora za kontre i upravo su na taj način uspeli da dupliraju prednost.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Igrao se 74. minut kad je Stefan Stojanović pratio Nikolu Marjanovića koji ga je odlično uposlio, a ovom nije bilo teško da ubaci loptu u prazan gol protivnika.

TSC je uspeo da postigne počasni pogodak. Uradio je to Dragoljub Savić u 85. minutu. Bilo je vremena za domaće da izbegnu poraz, ali to nisu uspeli da urade.

Ekipa iz Bačke Topole je posle novog poraza deveta na tabeli sa 28 bodova, dok je Tekstilac na 14. poziciji sa 24.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
US**** SMO SE! Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje

Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.

19. 06. 2025. u 20:01

Komentari (0)

U TOM SMISLU, CELA UKRAJINA JE NAŠA Putin poručio na čemu Rusija insistira