"JEDINO ME BRINE POGLED NA TABELU": Ruben Amorim svestan u kakvoj situaciji se nalazi Mančester junajted
MENADžER Mančester junajteda Ruben Amorim izjavio je da ga brine pozicija njegovog kluba na tabeli Premijer lige, prenose britanski mediji.
FOTO: Tanjug/AP
"Crveni đavoli" su u nedelju u gostima poraženi od Totenhema 1:0 u meču 25. kola engleske Premijer lige. Klub sa "Old traford" se nalazi na 15. mestu na tabeli sa 29 bodova.
- Ne brinem se za svoj posao. Jedino što me brine je pogled na tabelu - rekao je Amorim.
Portugalski stručnjak je početkom novembra prošle godine preuzeo Mančester junajted.
- Moj posao je izuzetno težak, imam brdo problema. Protiv Totenhtema nisam mogao da računam na 12 igrača, jer su na listi povređenih. Međutim, neću da se predam, niti da odustanem od svoje ideje kako bi trebalo da igra moj tim - dodao je bivši strateg Sportinga.
Mančester junajted će u narednom, 26. kolu Premijer lige gostovati Evertona.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
PALA ODLUKA! Evo kada se igra večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana
17. 02. 2025. u 11:31
SADA JE SVE JASNO: Ovo je razlog "sukoba" kapitena Crvene zvezde i Nebojše Ilića
17. 02. 2025. u 13:31
"GOREĆE" NOU KAMP: Barsa dočekuje razigrani Atletiko u meču koji ima ozbiljan uticaj na borbu za titulu
BARSELONA i Atletiko Madrid sudariće se u utorak uveče na „Kamp Nou“ (21.00) u meču koji može ozbiljno da pomeri ravnotežu u borbi za titulu. Katalonci brane prvo mesto, dok „jorgandžije“ jure osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima koji bi ih izjednačio sa Barsom po broju osvojenih bodova.
02. 12. 2025. u 07:30
ZBOG SRBIJE (OPET) ZGROZILI SVET: Evo šta su sad uradili huligani iz Bosne!
Bosanski navijači opet su šokirali mnoge.
03. 12. 2025. u 17:13
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)