KAO GROM IZ VEDRA NEBA! Kapiten napustio Crvenu zvezdu pred meč sa Partizanom
PRAVO niotkuda stiže iznenađujuća vest sa "Marakane".
FOTO: M. Vukadinović
Naime, kapiten Crvene zvezde Uroš Spajić napustio je klub u sedmici kada se igra večiti derbi protiv Partizana. Povremeni reprezentativac Srbije prema pisanju "Telegrafa" odlazi u Peking Guan i to bez obeštećenja.
Očigledno da je Zvezda krenula da renovira tima, a izgleda da za Spajića nije bilo mesta za narednu sezonu pošto su crveno-beli rešili da se okrenu mlađim opcijama na ovoj poziciji...
Zvezda sada ima "luksuz" da tokom proleća može da pruži šansu mladim štoperima i da može da ih "istrpi", jer trenutno ima 21 bod razlike, što je ogromna prednost i faktički titula je već osigurana.
Četiri igrača koji će se boriti za mesto štopera biće Veljko Milosavljević, Andrej Đurić, Kejmer Sandoval i Mustafa Fal.
Podsećanja radi, Zvezdi sada sledi večiti derbi u kojem će kao novi kapiten sa trakom oko ruke igrače povesti Mirko Ivanić. Meč protiv Partizana na programu je u subotu od 16 časova.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
PALA ODLUKA! Evo kada se igra večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana
17. 02. 2025. u 11:31
"ŽELIM KOŠARKAŠIMA DA OSVOJE KUP": Milojević izjavom oduševio "delije"
15. 02. 2025. u 17:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
GENERALNA PROBA ZA PORTUGALCE: Ronaldo i družina pokazuju zašto su favoriti iz senke na Svetskom prvenstvu
Fudbalska reprezentacija Portugal odigraće poslednju kontrolnu utakmicu pred početak Svetskog prvenstva 2026, a rival na stadionu "Dr. Magalješ Pesoa" biće joj selekcija Nigerije (21.45).
10. 06. 2026. u 07:00
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)