PEH: Bivši kapiten napustio Vojvodinu - i odmah doživeo povredu kolena
MARKO Poletanović (31), veznjak Vojvodine, posle osam meseci provedenih u matičnom klubu, odlučio je da karijeru nastavi u Poljskoj, u dresu Visle u Krakovu - i tamo doživeo povredu.

FK Vojvodina
"Vezista Marko Poletanović napustio je meč protiv Arke u 39. minutu usled okršaja sa protivnikom. Tokom vikenda, posle povratka u Krakov, prošao je niz testova. Dijagnostika nije otkrila veće posttraumatske promene u kolenskom zglobu. Dalji tretman zavisi od simptoma bola. Kad nestanu bolovi, fudbaler će biti ponovo uveden u trening. Ozdravi brzo Marko!", navodi se u objavi poljskog drugoligaša.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Poletanović (31) se nedavno preselio iz Vojvodine u Vislu, za koju je već igrao u sezoni 2021/222.
Meč protiv Arke bio mu je drugi od povratka u klub iz Krakova koji se bori za povratak u poljsku elitu posle tri sezone u drugom rangu.
Kao dete Vojvodine, Poletanović prošao je sve mlađe kategorije a za prvi tim nastupao od 2011. do 2015. godine, kada je prešao u belgijski Gent.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Zatim je u Poljskoj nastupao za Jagjeloniju, Rakov, Vislu Krakov i Zaglebje iz Lubina a Vojvodinu se vratio letos, od kada je odigrao 20 utakmica.
Preporučujemo

SRBI GLAVNA VEST U RUSIJI! Ono što se desilo u Beogradu ganulo je sve Ruse (FOTO)
02. 03. 2025. u 14:06

REVOLUCIONARNE PROMENE PRAVILA FUDBALA! Šta je sledeće, tri korne - penal?!
02. 03. 2025. u 11:00

MNOGI MU SE NADAJU: Karlos Alkaraz priznao nešto zbog čega pola planete čezne
02. 03. 2025. u 10:33

VLAHOVIĆ POKAZUJE SVOJU KLASU: Srpskog asa ni to što mečeve kreće sa klupe ne sprečava da trese mreže protivnika
BORBU za prvo mesto u grupi "G" na Svetskom klupskom prvenstvu večeras će voditi Juventus i Mančester siti koji se sastaju na "Kemping vorld stadionu" u Orlandu od 21.00.
26. 06. 2025. u 07:30

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)