BIVŠI AS PARTIZANA PRONAĐEN MRTAV ISPRED ZGRADE: Detalji tragedije u Bajinoj Bašti
BEŽIVOTNO telo bivšeg golmana Partizana Radiše Ilića (48) pronađeno je u sredu uveče, u podnožju stambene zgrade u Bajinoj Bašti, u kojoj je nekadašnji as beogradskog kluba živeo.
Mocart Sport
Rođen u Bajinoj Bašti, Ilić je 4 godine nastupao za užičku Slobodu, da bi 1998. godine prešao u beogradski Partizan. Godine 2003. prelazi u rumunski Nacional, a godinu dana kasnije dolazi u Borac iz Čačka.
U Borcu njegova karijere ponovo kreće uzlaznom putanjom, 2006. prelazi u OFK Beograd gde doživljava procvat karijere i postaje ljubimac navijača i dobija status reprezentativca Srbije. Igrao je još u grčkom Panseraikosu, zatim po povratku u Srbiju jednu polusezonu je ponovo branio u Čačanskom Borcu, da bi konačno pred sezonu 2010/11. potpisao dvogodišnji ugovor sa Partizanom, gde je igrao do kraja karijere.
Debi u dresu seniorske reprezentacije Srbije je imao 6. februara 2008. u prijateljskoj utakmici protiv reprezentacije Makedonije (1:1).
Ilić je od 2013. počeo da radi kao trener golmana u Partizanu, a tu poziciju je napustio 2016. godine.
Bajinobaštani koji su voleli fudbalskog asa, veruju da on nije pronašao mir usled porodičnih problema, i da je to razlog zbog koga je okončao svoj život.
INTER BEŽI, A ONI SE BORE: Napoli i Milan jure zaostatak za vodećim "neroazurima"
SAMO bod razdvaja Napoli i Milan pred njihov obračun ovog ponedeljka na "Dijego Armando Maradoni". Oba tima još gaje nadu za Skudeto, ali poraz bi im gotovo sigurno zatvorio vrata titule, pogotovo nakon sinoćeg trijumfa Intera nad Romom.
06. 04. 2026. u 09:30
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno
Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.
04. 04. 2026. u 18:06
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)