SRBIN ZALUDEO EVROPU: Zvezdina želja ide kod legende nemačkog fudbala
MIHAJLO Cvetković je umalo iz Čukaričkog prešao u Malme, a novu priliku za inostrani transfer osamnaestogodišnji Nišlija imaće već na leto.

FOTO: M. Vukadinović
Interesantan je talentovani napadač bio i Crvenoj zvezdi, ali je jasno da je veliko interesovanje otežalo srpskom šampionu pohod na igrača. Transfer u Malme bio je već viđena stvar, ali je propao u poslednjem trenutku.
Međutim, kako Bild navodi, ozbiljan konkurent za potpis Srbina je Nirnberg.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Reč je o drugom najtrofejnjem timu kada je reč o Bundesligi, a trenutno je u Cvajti gde je trener legendarni Miroslav Klose.
Drugoligaš se dokazao kako odskočna daska za talentovane fudbalere poput reprezentativca Srbije, a najbolji primer je Stefanos Cimas (19).
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Stigao je na pozajmicu iz PAOK-a i onda je otkupljen zimus za 18.000.000 evra i prodat odmah Brajtonu za 25.0000.000 evra.
- Razgovaramo sa mnogim igračima, naročito mladim i talentovanim. Zato je ime Mihajla Cvetkovića meni veoma poznato. Naravno, na kraju će sve zavisiti od toga šta bude dostupno na tržištu. Niko nije mogao da pretpostavi da će Cimas otići u Englesku za 25.000.000. Možda je mogao da ode i za manje novca. Činjenica je da poznajemo tržište. Zato je Mihajlo predmet našeg razmišljanja - rekao je Joti Čadžijaleksiju, sportski direktor kluba.
Bild vrednost strelca sedam golova na 27 utakmica za "brđane" ove sezone procenjuje na četiri miliona evra.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo

SRBE PROGLASILI RASISTIMA?! Evo za šta tačno je UEFA žestoko kaznila Crvenu zvezdu
10. 04. 2025. u 12:20

VELIKI DERBI, ALI ZAMALO: Repriza finala Svetskog i Evropskog prvenstva ima izglednog favorita
DERBI današnjeg programa Lige nacija igra se u "Nau areni" u Hofman estejtsu gde će koplja ukrstiti Italija i Poljska (19.30).
25. 06. 2025. u 14:00

NEVEROVATNO! Zlatan Ibrahimović kupio crkvu i odmah je SRUŠIO, evo zbog čega!
Naslov zvuči neverovatno, ali...
25. 06. 2025. u 19:15

"BRATE, MORAM!" Šta je Bora pred smrt uradio za Željka
POSLE vesti o smrti frontmena grupe "Riblja Čorba", koja je potresla region u septembru prošle godine, mnoge slavne ličnosti oglasile su se kako bi podelile svoje uspomene na Boru Đorđevića.
25. 06. 2025. u 08:29
Komentari (0)