PARTIZAN NAVIJA ZA ZVEZDU: Crno-belima bi baš, baš odgovaralo da njihov večiti rival osvoji Kup Srbije!
KUP Srbije u fudbalu ulazi u završnu fazu, tačnije stiglo se do polufinala. Partizan iako je ispao i dalje ima razloga da prati najmasovnije takmičenje.
FOTO: M. Vukadinović
Naime, malo čudno zvuči, ali crno-beli navijaju da njihov večiti rival Crvena zvezda iznova osvoji ovo nadmetanje, jer bi u tom slučaju "parni valjak" profitirao.
Ukoliko se desi da branilac trofeja u Kupu opet ode do samog kraja, klub iz Humske će od leta igrati u kvalifikacijama za Ligu Evrope.
A u slučaju da neko od preostala tri kluba - Napredak, Vojvodina, TSC dođe do pehara, onda će izabranici Srđana Blagojevića igrati kvalifikacije za Ligu konferencija, što je treće po snazi evropsko nadmetanje, "ispod" pomenute Lige Evrope.
Partizan je što se prvenstva tiče obezbedio drugo mesto, ali od toga ko osvoji Kup biće poznato u kom evropskom takmičenju će igrati narede sezone.
Parovi polufinala Kupa Srbije:
Sreda
Vojvodina - TSC 18.30
Crvena zvezda - Napredak 19
Podsetimo, finale Kupa Srbije biće odigrano 22. maja na stadionu "Kraljevica" u Zaječaru.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
ŠOK TRANSFER! Aleksandar Mitrović ide u klub za koji niko nije ni čuo
07. 05. 2025. u 09:51
SKANDAL O KOME BRUJI CEO SVET! Barselona pokradena, Katalonci kipte od besa (VIDEO)
07. 05. 2025. u 07:56
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
KAKVI PREVARANTI! Bruka i sramota, neverovatan SKANDAL na Olimpijskim igrama, ovakvo varanje se ne pamti! (VIDEO)
Najnovije vesti sa Zimskih olimpijskih igara "Milano - Kortina 2026" zaprepastile su svet.
14. 02. 2026. u 19:52
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)