"NIJE JOŠ SVE GOTOVO": Gvardiola otvorio dušu posle teškog perioda
Mančester siti prolazi kroz najtežu sezonu otkad je u klubu Pep Gvardiola. Tim koji je navikao na dominaciju u Engleskoj, osvojio čak i Ligu šampiona, može da kaže a su poslednji meseci za zaborav. Ipak postoji minimalna šansa da se osvoji FA kup u finalu sa Kristal Palasom.

FOTO: Tanjug/AP
Menadžer Pep Gvardiola iskreno je pričao o tome, priznavši da je ovo najteža sezona otkad je na Etihadu.
- Bila je najteža, to je sigurno. Kada ne pobeđujete, to je emotivno zahtevnije. Bilo je dijametralno drugačije nego u prethodnim sezonama, kada smo se borili za titule - rekao je Gvardiola.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Katalonski stručnjak, koji je u prošlosti vodio na klupskom nivou Barselonu i Bajern Minhen, svestan je da ekipa još uvek ima za šta da se bori u završnici sezone jer sledi i Svetsko klupsko prvenstvo.
- Uprkos svemu, rekao bih da je moglo biti i gore. Nisam bio dovoljno dobar da pomognem timu da pronađe put, ali nismo odustali. Još uvek se borimo za plasman u Ligu šampiona, što je velika motivacija. U igri je i FA kup - rekao je Gvardiola.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo

"KUČKA SAM, A VAN TERENA...": Sabalenka otkrila svoje pravo lice (VIDEO)
10. 05. 2025. u 12:30

ZVEZDA ČASTI NAJMLAĐE: Besplatan ulaz za decu do 14 godina na meč protiv Vojvodine
10. 05. 2025. u 13:00

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
RUTINSKI smo pogodili jučerašnji tiket.
23. 06. 2025. u 07:12

RUSI OD SRBINA ČULI ONO ŠTO DRUGI NEĆE DA IM KAŽU! Otvaranje očiju je bilo važno, i to na najvećem skupu koji Rusija organizuje
Ministar sporta Zoran Gajić izjavio je danas je na Međunarodnom ekonomskom forumu u Sankt Peterburgu dogovorio nastavak saradnje sa ministrima sporta Belorusije, Kazahstana i Bahreina i dodao da je učešće bilo izuzetno korisno za srpski sport.
23. 06. 2025. u 19:34

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)