OPROŠTAJ KRALJEVAČKIH „BELIH“: U nedelju poslednje kolo Srpske lige „Zapad“
Utakmicama poslednjeg, 30. kola, koje su na programu u nedelju (17.30) biće spuštena zavesa na ovosezonsko izdanje Srpske lige „Zapad“.
G.Šljivić
Fudbaleri kraljevačke Sloge gostuju u Užicu, ekipi Jedinstvo Putevi. Biće to i zvaničan oproštaj „belih“ od srpskoligaškog društva u kojem su proveli samo jednu, neuspešnu, sezonu, dok će Užičani osvajanjem tri boda pokušati da izbegnu baraž za opstanak.
U ostalim mečevima sastaju se i Metalac-Takovo, FAP-OFK Napredak, Jošanica-Lipolist, Loznica-Sloga(P), Mladi Radnik-Omladinac, Budućnost Krušik-Polet, Real-Zlatibor.
Preporučujemo
STANKOVIĆ POSLE MEČA SA RADNIKOM: Imali smo probleme, ali zadovoljan sam pobedom!
05. 04. 2026. u 19:08
PARTIZAN TO NIJE ZAOBORAVIO GRADSKOM RIVALU: Crno-beli žele da osvete Brđanima za ono što se desilo u prvom delu sezone
DERBI 29. kola Superlige stadiona biće odigran na "Stadionu Partizana" gde će crno-beli od 19 časova ugostiti gradskog rivala, ekipu Čukaričkog.
05. 04. 2026. u 07:00
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno
Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.
04. 04. 2026. u 18:06
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)