"DO SLEDEĆEG VIĐENJA..." Vojvodina se oprostila od legende kluba
Nekadašnji kapiten, dete kluba i igrač iz „kluba 100“ Stefan Đorđević rastao se sa svojom Vojvodinom, potvrđeno je danas sa "Karađorđa".
FOTO: FK Vojvodina (Jelena Grlić)
- Đorđević je ukupno odigrao 121 utakmicu za prvi tim „stare dame“, dao je jedan gol i upisao 11 asistencija, ali i što je najvažnije – postigao je pobednički pogodak u penal seriji u finalu Kupa Srbije 2020. godine protiv Partizana - prisetila se Voša.
Đorđević je na početku karijere, iz Vošine akademije otišao u Proleter, potom Spartak, Banat, Voždovac, Crvenu zvezdu, Borac iz Čačka, odakle je 2016. započeo i inostranu karijeru u Italiji, gde je nastupao za Kataniju i Potencu.
U srpski fudbal vratio se septembra 2018. kada je potpisao za niški Radnički, iz kog je konačno došao i nazad u svoju Vošu u januaru 2020. godine.
- Fudbalski klub Vojvodina zahvaljuje se svom Đoši na svemu što je uradio za svoju „staru damu“, uz poruku da su za njega vrata kluba uvek otvorena. Do sledećeg viđenja, Đoša - poručila je Vojvodina.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ
Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).
21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
21. 07. 2026. u 22:20 >> 23:04
Komentari (0)