TSC ZAVRŠIO VELIKO POJAČANJE: Bivši fudbaler Crvene zvezde u Bačkoj Topoli
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, Branko Jovičić, novi je fudbaler TSC-a.

FOTO: EPA
Kako saznaje Mozzart Sport, Jovičić je već stavio paraf na ugovor, koji glasi na jednu plus jednu godinu i samo se čeka njegovo zvanično predstavljanje u klubu.
Ovo će značiti da se nekadašnji as crveno-belih vraća u srpski fudbal nakon pet godina.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Nakon što je napustio šampiona Srbije igrao je za ruski Ural i austrijski Lask iz Linca.
BONUS VIDEO: Nesvakidašnja scena, "ujedinili" se "grobari" i "delije" posle derbija
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*

RAZIGRANI MILAN DOČEKUJE ŠAMPIONA: Derbi večeri koji već sada može odrediti tok trke za Skudeto
NAJVEĆI derbi vikenda u Italiji odigraće se u nedelju uveče na „San Siru“, gde će Milan ugostiti aktuelnog šampiona Napoli (20.45). Ovo je sudar dva ozbiljna konkurenta za Skudeto, a iako je tek početak sezone, utakmica može dosta reći o ambicijama i snagama oba tima.
28. 09. 2025. u 07:20

ZAPAD U ŠOKU! Doneta odluka - Rusija se vraća na takmičenja sa grbom, zastavom, himnom!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija", kako to Rusija naziva, još jednom je u prvi plan izbacio i sport. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" iznedrile su "dodatak" koji je prilično iznenadio Ruse. I to veoma prijatno.
27. 09. 2025. u 18:54

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)