BARSELONA ČUVA VEZISTU: Frenki de Jong produžio ugovor sa Kataloncima
HOLANDSKI fudbaler Frenki de Jong produžio je ugovor sa Barselonom, saopštio je danas šampion Španije.
FOTO: Tanjug/AP/Joan Monfort
Kako se navodi, 28-godišnji vezista se potpisom novog ugovora obavezao na vernost Kataloncima do juna 2029. godine.
De Jong je u Barselonu došao 2019. godine iz Ajaksa za 75 miliona evra i od tad je standardan u timu sa "Nou Kampa".
Holanđanin je odigrao 267 utakmica za Barselonu u svim takmičenjima i dao 19 golova, a sa španskim velikanom je osvojio dve titule prvaka Španije i dva Kupa kralja.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
PODELIO SLIKU VELIKOG GOLMANA: Zvezdina legenda Dule Savić postavio sliku na Instagram
14. 10. 2025. u 11:54
EVO KO ĆE BITI NOVI TRENER ZVEZDE! Italijani otkrili naslednika Vladana Milojevića
15. 10. 2025. u 12:44
SVET SPORTA U ŠOKU! Silovana medicinska sestra u kući Mihaela Šumahera
15. 10. 2025. u 12:03
GOLEADA NA "PARKU PRINČEVA": Očekujte galaktički fudbal u obračunu dva evropska giganta!
U najzvučnijem okršaju grupne faze Lige šampiona, aktuelni prvak Evrope Pariz Sen Žermen dočekuje moćni Bajern Minhen na „Parku prinčeva“ (21.00). Oba tima imaju maksimalan učinak nakon uvodna tri kola, a pobednik ovog dvoboja biće korak ispred svih u trci za prvo mesto.
04. 11. 2025. u 07:20
"REKAO JE DA TO VIŠE NEĆE JESTI.... I POTOM JE UMRO" Fudbaler Radničkog o momentu kad je preminuo trener Mladen Žižović
UŽASNE vesti pogodile su srpski fudbal. Na utakmici Mladost - Radnički preminuo je trener Kragujevčana Mladen Žižović. U neverici zbog ove tragedije je igrač ovog kluba Mehmed Ćosić.
04. 11. 2025. u 13:30
ACA UDARIO NA NEDU: Rodila se u TRI grada - ona je medicinski fenomen!
PEVAČ Aca Lukas ponovo je izazvao veliku pažnju javnosti kada je gostovao u podkastu „B-13“ kod makedonskog šoumena Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13, i žestoko kritikovao pevačicu Nedu Ukraden. U svom prepoznatljivom stilu, bez dlake na jeziku, Lukas je komentarisao, kako tvrdi, „višestruki identitet“ svoje koleginice.
04. 11. 2025. u 12:33
Komentari (0)