"DRES SRBIJE NOSI TERET": Dragan DŽajić se oglasio posle dodele Zlatne lopte
FSS je dodelio prinzanja najboljih u ovoj godini. Povodom svega se oglasio predsednik Dragan Džajić.
FOTO: FSS
On je istakao da Zlatna lopta ima posebno značenje i da ovakva priznanja moraju da se poštuju.
- Kada govorimo o nagradama, govorimo i o vrednostima. Zlatna lopta ima svoju istoriju, iza nje stoje generacije. Naša je obaveza da to poštujemo i razvijamo i prilagođavamo - rekao je Džajić na svečanoj dodeli nagrade "Zlatna lopta".
Legendani fudbaler je čestitao svim dobitnicima.
- Reprezentativni dres Srbije nosi teret istorije, ali i obavezu prema generacijama koje dolaze. Negujemo poštovanje, disciplinu i zajedništvo. Zahvaljujući svim prijateljima saveza, koji veruju u ovu ideju. Želim da čestitam dobitnicima, to je pokazatelj da se radi isplati. FSS će biti uz vas, sa verom da srpski fudbal ima budućnost kakvu zaslužuje - poručio je Džajić.
Podsetimo, za najboljeg fudbalera izabran je Nikola Milenković.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (0)