ČEKA SE KONAČNA ODLUKA! Vraća se Miloš Milojević
MOGAO bi Miloš Milojević da se vrati na veliku scenu.
FOTO: M. Vukadinović
Rubin iz Kazanja ima nameru da dovede trenera iz Srbije, a izbor je pao na nekadašnjeg stratega Crvene zvezde Miloša Milojevića.
Milojević iza sebe ima nekoliko izuzetno uspešnih sezona. Bio je trener Zvezde u sezoni 2022/23, kada je nasledio Dejana Stankovića koji je napustio "Marakanu" posle eliminacije od Makabija u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona. Sa crveno-belima je osvojio šampionsku titulu i Kup i igrao u Ligi Evrope, a klub je napustio po završetku sezone, kada ga je nasledio Barak Bahar.
Imao je uspeha i u Al Vaslu, sa kojim je takođe osvojio duplu krunu.
Poslednji klub koji je trenirao bio je Al Šarža, sa kojom je sporazumno raskinuo ugovor.
Rubin je obavio razgovor sa Milojevićem koji je predočio svoje planove, a konačna odluka je na čelnicima ruskog kluba koji je prvi deo sezone u tamošnjem prvenstvu završio na sedmom mestu.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
27. 12. 2025. u 12:29
SUDIJE BRUTALNO POKRALE NIKOLU: Jokić u neverici, evo šta su mu uradili (VIDEO)
28. 12. 2025. u 09:14
Zvezda može da overi titulu u Večitom derbiju: Desetokovani Partizan ima svoje motive da dođe do bodova
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 179. u istoriji biće odigran danas na stadionu Rajko Mitić od 17 časova.
26. 04. 2026. u 09:28
Odbili su poslušnost Putinovom čoveku - nisu mogli ni da sanjaju šta će da se desi 48 sati kasnije
Najnovije vesti iz Rusije isprva nisu bile onakve kakvim ih je zamiljšao ruski predsednik Vladimir Putin kada je odredio da novi ministar sporta bude Mihail Degtjarjov. Ali, na kraju, sve se preokrenulo.
26. 04. 2026. u 15:22
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)