ARGENTINAC SE PREDOMISLIO: Garsija neće u Rasing, želi da ostane u Evropi
KLUBOVI su sve utanačili, ali je igrač odustao.

Foto: N. Paraušić
Mateo Garsija nije potpisao za Rasing za 2,2 miliona evra, jer je njegova želja da ostane u Evropi.
Najviše ga je pokolebao poziv Olimpijakosa i sada je najbliže da tamo nastavi karijeru, ukoliko i Zvezdi budu odgovarali uslovi koje ponudi grčki šampion.
Zanimljivo, treći put u poslednjih godinu dana se dešava da Crvena zvezda napravi "dil" sa zainteresovanim klubom, ali da posao pokvari nećkanje igrača. Pre Garsije, slično se desilo sa Milanom Pavkovom u Kini i Benom u Kataru.
Preporučujemo

ARGENTINAC SE VRAĆA U DOMOVINU: Garsija u Rasingu, Zvezdi 2.2 miliona evra
17. 07. 2020. u 20:11

TRENER CRVENE ZVEZDE ZADOVOLjAN: Vidi se ozbiljan napredak za devet dana rada
21. 07. 2020. u 12:24

ZVEZDINE MUKE PROTIV METALCA: Rezervista Krstović za čast crveno-belih
20. 07. 2020. u 21:10

KATAI I SPIDI PRAVI TANDEM: Zvezda polako kristališe tim na Divčibarama
19. 07. 2020. u 22:06

Stanković: Naučio sam mnogo iz poraza u derbiju, idemo na Ligu šampiona
19. 07. 2020. u 13:10

KAKVA DRAMA U ITALIJI: Borba za titulu će se voditi do poslednjeg minuta!
Nakon prošlonedeljenog remija Napolija i Đenove (1:1), borba za titulu se dodatno zakuvala. Prednost Napolitanaca u odnosu na Inter je sada samo jedan poen i sigurno je da će biti izuzetno zanimljivo u poslednja dva kola.
18. 05. 2025. u 07:30

PUKO JOJ FILM! Ana Ivanović hoće da se što pre razvede od Bastijana Švajnštajgera, ovo su najnovije vesti!
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger se razdvode". Tako su javljali mnogi mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Potom se činilo da stvari nisu tako crne, ali... Zapravo, baš jesu.
18. 05. 2025. u 15:38

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (2)