PARTIZAN REŠAVA PITANJE DESNOG BEKA: Stiže Boranijašević
DESNI bek je označen kao "gorući problem" ekipe i rešenje bi trebalo da stigne brže nego što se očekivalo.

Foto: N. Paraušić
Partizan je u poodmakloj fazi pregovora sa Nikolom Boranijaševićem (28).
Nekadašnji fudbaler Napretka, a u prošloj sezoni standardni desni bek švajcarske Lozane, u slučaju dogovora sa Partizanom potpisaće dvogodišnji ugovor.
Preporučujemo


PARTIZAN PAO U NOVOM PAZARU: Crno-beli za pet minuta ostali bez pobede (VIDEO)
05. 08. 2020. u 16:30 >> 18:59

RAZIGRANI MILAN DOČEKUJE ŠAMPIONA: Derbi večeri koji već sada može odrediti tok trke za Skudeto
NAJVEĆI derbi vikenda u Italiji odigraće se u nedelju uveče na „San Siru“, gde će Milan ugostiti aktuelnog šampiona Napoli (20.45). Ovo je sudar dva ozbiljna konkurenta za Skudeto, a iako je tek početak sezone, utakmica može dosta reći o ambicijama i snagama oba tima.
28. 09. 2025. u 07:20

ZAPAD U ŠOKU! Doneta odluka - Rusija se vraća na takmičenja sa grbom, zastavom, himnom!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija", kako to Rusija naziva, još jednom je u prvi plan izbacio i sport. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" iznedrile su "dodatak" koji je prilično iznenadio Ruse. I to veoma prijatno.
27. 09. 2025. u 18:54

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (3)