KORONA UŠLA U PSŽ: Trojica pozitivnih, jedan od njih i Nejmar?!

Александар Илић
Aleksandar Ilić

02. 09. 2020. u 16:07

Trojica fudbalera Pari Sen Žermena pozitivni su na korona virus, saopštio je francuski klub, ali nije objavio njihova imena.

КОРОНА УШЛА У ПСЖ: Тројица позитивних, један од њих и Нејмар?!

Foto AP


Navodi se samo da će sva trojica propustiti prvu prvenstvenu utakmicu u novoj sezoni protiv Lansa 10. septembra.

"Trojica igrača PSŽ-a su pozitivni na COVID-19 i trenutno su pod odgovarajućim sanitarnim protokolom. Svi igrači i osoblje nastavljaju sa testiranjima u nadolazećim danima", navode iz PSŽ-a.

Francuski listi "Ekip" tvrdi da su u pitanju Argentinci Anhel Di Marija i Leandro Paredes, odnosno Brazilac Nejmar.

Prethodno, list je objavio da su pozitivni Di Marija i Paredes, dok se treći na koga se sumnja Maurko Ikardi.

Ipak, ispostavilo se da je Ikardi negativan.

Sva trojica su posle poraza od Bajerna u finalu Lige šampiona bili na kraćem odmoru na Ibici.
 

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK U NBA LIGI! Otpušten Majkl Meloun, trener Nikole Jokića u Denver nagetsima - i to u poslednjoj nedelji pred plej-of!

ŠOK U NBA LIGI! Otpušten Majkl Meloun, trener Nikole Jokića u Denver nagetsima - i to u poslednjoj nedelji pred plej-of!

Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali su NBA ligu danas potresle najnovije vesti iz Kolorada koje glase: uprava pomenutog kluba za kog igra srpski centar otpustila je Majkla Melouna, trenera koji je odveo ekipu do jedine šampionske titule, ali koji je trenutno sa timom u seriji od četiri poraza i pitanje je da li će izboriti direktan plasman u plej-of.

08. 04. 2025. u 19:54 >> 20:11

Komentari (0)

POETSKI VREMEPLOV NA DORĆOLU – SUZE I OSMESI U VRTLOGU EMOCIJA SA NEBOJŠOM MILOVANOVIĆEM