ŠPANCI OTKRIVAJU: Ovo je trenutak kada je "puklo" između Bejla i Zidana!
GERET Bejl se zvanično vratio u Totehnem, u dresu "pevaca" pružao je najbolje partije, nada se da će imati priliku da oživi svoju karijeru.

Geret Bejl i Zinedin Zidan foto: EPA
Bejlu će premijerligaš plaćati astronomsku godišnju platu od 17 miliona evra, dok će tim iz Londona platiti pozajmicu 13 miliona evra.
Ono što smo u proteklim sezonama imali priliku da vidimo jeste gašenje jedne blistave karijere, Bejl je od igrača koji je strah i trepet protivničkim defanzivcima, postao igrač kome se svi podsmevaju.
Španska "Marka" tvrdi da je u protekle dve sezone Bejl izgubio motivaciju, a da je tačka u kojoj je sve krenulo po zlu 26. maja 2018. godine. Tada je Zidan stavio Iska u prvi tim u finalu Lige šampiona u Kijevu, dok je Bejl ostao na klupi.
Fudbaler nikada nije prešao preko toga, iako je dobio priliku da zaigra od 61. minuta, taj meč rešio je sa dva gola, a prvi je bio atraktivan, nakon "makazica".
"Bejl je bio presretan kada je Zidan otišao, a o odlasku iz kluba počeo je da razmišlja 2019. godine, onog trenutka kada se francuz vratio u klub", piše "Marka".
Bejl je u ovom slučaju dobio ono što je želeo, napustio je Real, a nije se odrekao astronomske plate.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo

GLAVOBOLjA ZA MURINjA: Bejl došao povređen, Totenhem će ga dugo čekati!
18. 09. 2020. u 22:35 >> 22:47

BEJL JE MNOGO KOŠTAO REAL: Velšanin je za svaki minut na terenu dobio 14.450 evra
17. 09. 2020. u 20:29

BEJL JE MNOGO KOŠTAO REAL: Velšanin je za svaki minut na terenu dobio 14.450 evra
17. 09. 2020. u 20:29

POTRESNI VIDEO IZ GANE: Samo su hteli da igraju fudbal, tela dece izvlačena iz olupine kombija
20. 09. 2020. u 09:34 >> 09:45

MILENKOVIĆ NASTAVLjA DA DOMINIRA OSTRVOM: Srpski reprezentativac je jedan od najboljih štopera u Engleskoj
U poslednjem meču osmine finala engleskog FA kupa gledaćemo duel Notingem foresta i Ipsviča na "Siti graundu" (20.30).
03. 03. 2025. u 10:05

HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, sada su šokantne vesti stigle za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
03. 03. 2025. u 20:00

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (0)