GEST FUDBALERA REALA ZA DIVLJENJE: Igrači pomogli klubu sa 25 miliona evra
REAL MADRID je fudbalski velikan i važi za jedan od najbogatijih klubova na svetu, ali je pandemija virusa korona ostvaila posledice i na španskom velikanu.
Zinedin Zidan foto AP
Zbog toga su "kraljevići" odlučili da ne kupuju igrače ovog leta. Veliki broj fudbalera je prodat i na tim transferima je zarađeno oko 100 miliona evra.
Očigledno da ni to nije bilo dovoljno, pa su u pomoć morali da priskoče i igrači Reala.
Kako javljaju španski mediji svaki igrač se odrekao bonusa u vrednosti od milion evra kako bi pomogao klubu u teškom periodu.
Naime, fudbaleri su predvođeni kapitenom Serhiom Ramosom odlučili da ne uzmu bonus za osvajanje La Lige i Super kupa. Oni tako neće dobiti 700.000 za titulu u Španiji i još 300.000 za trofej osvojen u pomenutom Super kupu.
Ramos i saigrači se odrekli bonusa kako bi pomogli klubu/foto: EPA
To je uradilo 25 fudbalera, što znači da su Madriđani uštedeli 25 miliona evra i sada je Real stabilan, prenose španski mediji.
Nema šta više da se doda, osim sjajan gest igrača "kraljevskog" kluba.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
REMI PO MERI! Japan i Švedska podelili bodove i otišli u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
RADUJU se i jedni drugi, 1:1 nakon 90' na "AT&T stadionu", dovoljno da se obe reprezentacije plasiraju dalje.
26. 06. 2026. u 03:00 >> 03:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)