POLOŽIO ŽIVOT ZA OTADŽBINU: Rat u Nagorno-Karabahu odneo život 18-godišnjeg golmana Pjunika
MLADI golman jermenskog Pjunika Gagik Abrahamjan poginuo je u ratu između te zemlje i Azerbejdžana u Nagorno-Karabahu.
Instagram Printskrin
Ovaj 18-godišnji fudbaler je u rat otišao odmah na početku sukoba, a a njegov klub je obavestio javnost da je poginuo.
- Imao je samo 18 godina i bio je pozivan u omladinske reprezentacije Jermenije, između ostalog pisalo je u saopštenju.
Abrahamjan je ove sezone branio na dve utakmice drugog tima Pjunika, primio dva gola i na jednom meču ostao nesavladan.
Preporučujemo
STO DOLARA ZA ODSEČENU JERMENSKU GLAVU: U Karabahu zarobljen terorista iz Sirije (VIDEO)
01. 11. 2020. u 12:58
ERDOGAN POSLAO PORUKU AZERBEJDžANU! Alijev tvrdi: Jermeni su priznali poraz!
01. 11. 2020. u 11:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (1)