ŠANSA ZA ZVEZDU: Ne nazire se kraj Hofenhajmove krize
FUDBALERI Hofenhajma izgubili su kod kuće od Union Berlina u poslednjem meču šestog kola nemačke Bundeslige.

FOTO: EPA
Rival Crvene zvezde u Ligi Evrope već četiri meč zaredom ne zna za pobedu u Bundesligi. Trenutno su 12. sa sedam osvojenih bodova.
Union Berlin je poveo u 60. minutu golom Maksa Kruzea iz penala. Jedanaesterac je skrivio Robert Skov, koji je dobio i crveni karton, pa je tako Hofenhajm ostatak duela igrao sa desetoricom.
Iako su igrali sa igračem manje, domaćin je stigao do izjednačenja u 80. minutu preko Dabura.
Pokazalo se da je igrač više ipak dovoljna prednost za goste iz Berlina pa su do kraja meča preko Pohjanpala u 85. minutu i Tojherta u četvrtom minutu sudijske nadoknade osvojili ceo plen.
Nadajmo se da će rezultatska kriza Hofenhajma potrajati bar do trećeg decembra kad se sastaje sa Crvenom zvezdom u okviru Lige Evrope.
Preporučujemo

PONOVILI CRNU 1972. GODINU: "Đavoli" četiri puta zaredom nisu slavili kod kuće
02. 11. 2020. u 22:12

JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za "sigurica tiket"
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremili nove tri "sigurice".
08. 06. 2025. u 07:23

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)