EL FARDU BEN: Vojvodina nam je najteži protivnik
PRED Crvenom zvezdom su dva možda i najteža zadatka ove jeseni. Derbi kola Ling long Super lige protiv drugoplasirane Vojvodine uvertira je lideru šampionata za meč Lige Evrope protiv Genta.

Foto: Nebojsa Parausic
Fudbaler crveno-belih El Fardu Ben smatra da će utakmica protiv Vojvodine biti jedna od najtežih u supeligi.
Crveno-beli u nedelju od 17.30 u derbiju 15. kola Superlige gostuju novosadskoj ekipi na stadionu "Karađorđe".
- Očekuje nas jedna od najtežih utakmica u prvenstvu. Ekipa Vojvodine je skup odličnih pojedinaca, predvođena dobrim trenerom. Nisu slučajno odmah iza nas na tabeli. Raduje činjenica da smo na stadionu Vojvodine u prethodnom periodu ostvarivali pobede. Moramo biti maksimalno koncentrisani, jer je meč sa Novosađanima prava uvertira pred utakmicu sa Gentom u Ligi Evrope - rekao je Ben za klupski sajt.
Meč grupe L Lige Evrope između Genta i Crvene zvezde na progamu je 26. novembra.
- Upravo u utakmici sa belgijskim predstavnikom možemo mnogo toga da rešimo u našoj grupi, jer u smo u slučaju pobede veoma blizu našem konačnom cilju, a to je proleće u Evropi. Do sada smo uradili velike stvari na sva tri fronta, u kojima se takmičimo i verujem da ukoliko nastavimo istim tempom možemo biti sigurni u ostvarivanje naših ciljeva - zaključio je Ben.
Preporučujemo

VOŠA S BOJIĆEM NAPADA ZVEZDU: Najbolji strelac novosadske stare dame pobedio koronu
13. 11. 2020. u 11:34

ZVEZDA POTVRDILA: Korona odvojila defanzivca od terena, preskače Vojvodinu i Gent!
19. 11. 2020. u 12:58

PROBLEMI PRED VOJVODINU I GENT: Rodić pozitivan, Kataija muči povreda...
19. 11. 2020. u 08:43

TEŠKO JE BEZ BOGDANA, JOKIĆ SE DANAS NEĆE FORSIRATI: Srbija nastavlja prvenstvo bez kapitena
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije će se u četvrtom kolu grupe "A" sastati sa Češkom.
01. 09. 2025. u 08:00

"ON SE BOGA NE BOJI!" Ukrajina u šoku zbog Ševčenka
Otkako je 2022. počeo rat u Ukrajini, koji Rusija zove "Specijalna vojna operacija", pravo je čudo da ukrajinski sport opstaje i na domaćoj, i na međunarodnoj sceni. Jer, samo živeti u takvim uslovima nije lako, a kamoli trenirati i nadmetati se. Pa opet, iako postoje čak i internacionalni uspesi ukrajinskih sportista, postoje i razdori. Ovo je svedočanstvo o jednom od njih - i u centru pažnje je jedna od istinskih legendi ukrajine, Andrej Ševčenko.
01. 09. 2025. u 15:24

BOŠKO JAKOVLjEVIĆ NAPUSTIO "K1": Evo na koju televiziju prelazi
OMILjENI televizijski voditelj, maneken i stilista do skoro je bio deo televizije "K1"
31. 08. 2025. u 11:33
Komentari (0)