FIFA RANG-LISTA: Srbija ostala na 30. mestu
27. 11. 2020. u 10:53
FUDBALSKA reprezentacija Srbije ostala je na 30. mestu na danas objavljenog rang-listi FIFA.
Povezane vesti
ČUDO NEVIĐENO: Evo ko je ispred Srbije na najnovijoj FIFA rang listi
Fudbalska reprezentacija Srbije nastavila je da pada na FIFA rang listi, ali to nije najzanimljivije što se na pomentom rangiranju dešava.
19. 11. 2025. u 17:08
Najnovije iz rubrike
LUDNICA U SERIJI A: Inter u nestvarnoj utakmici pobedio Juventus
ZBOG ovoga se dolazi na stadionu i zbog ovakvih utakmicu kakvu su odigrali Inter i Junvetus se voli fudbal. "Neroazuri" su u derbiju 25. kola pobedili "staru damu" sa 3:2 na "Đuzepe Meaci".
14. 02. 2026. u 22:54
I VALJEVCI U TEFTERU: U derbiju kola košarkaši Sloge pobedili Metalac
Košarkaši kraljevačke Sloge ostvarili su i 14. prvenstveni trijumf i sačuvali orel nepobedivosti u novoj hali sportova kraj Ibra ove sezone.
14. 02. 2026. u 22:40
MITROVIĆ JE ONAJ STARI: Srbin opet rešeta mreže! (VIDEO)
POLAKO, ali sigurno Aleksandar Mitrović podseća na onog starog kad je nemilice rešetao mreže. Srbin je na trećoj utakmici zaredom bio strelac za Al Rajan.
14. 02. 2026. u 22:22
VELIKI USPEH: Srpske juniorke osvojile zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u streljaštvu
JUNIORSKA ekipa Srbije u streljaštvu, u sastavu Anđelija Stevanović, Ljiljana Cvetković i Anastasija Živković, osvojila je zlatnu medalju u disciplini "Trio" vazdušnom puškom na Evropskom prvenstvu u bugarskom gradu Burgasu.
14. 02. 2026. u 22:14
SLOVENAC "LETEO" DO ZLATA: Domen Prevc najbolji na Zimskim olimpijskim igrama
SLOVENAC Domen Prevc postao je olimpijski šampion u skijaškim skokovima na velikoj skakaonici.
14. 02. 2026. u 21:46
Komentari (0)