CENA? SITNICA! Dres božije ruke može biti vaš ako izdvojite...
DRES Dijega Maradone, u kome je legendarni Argentinac igrao fudbal, rukomet i vozio slalom, onaj koji je nosio u četvrtfinalnoj utakmici Mundijala 1986. protiv Engleske mogao bi da dostigne cenu od dva miliona dolara na aukciji u Nju Džersiju.

FOTO: Arhiva novosti
Relikvija se trenutno nalazi u Muzeju engleskog fudbala u Mančesteru, a pripada bivšem reprezentativcu gordog Albiona Stivu Hodžu koji je imao sreću da Dijego izabere njega za razmenu dresova posle epske utakmice u Meksiko sitiju.
- Samo smo se pogledali u tunelu posle utakmice i bez reči predali jedan drugom dresove - kaže bivši igrač Notingema, Aston vile i Totenhema.
Dejvid Amerman iz aukcijeske kuće Goldin otkrio je da je cena ovog dresa neprocenjiva, ali da je vlasnik već tražio dva miliona dolara.
- Ne vidim zašto neko ko ima novca ne bi dao toliko novca za takav predmet. Sličice za razmenu sa Maradoninim likom sada vrede 10.000 dolara u Americi - rekao je Amerman.
Preporučujemo

BUNDESLIGA: Kostić asistent, slavio Bajern, blamaža Borusije iz Dortmunda
28. 11. 2020. u 18:40

DA LI JE ZVEZDA SPREMILA DETONACIJU? Njegov povratak bi oduševio sve zvezdaše...
28. 11. 2020. u 18:22

OKRŠAJ BIVŠIH PRVAKA EVROPE: Delije će obradovati ovaj podatak - Seltik nikada nije pobedio na gostovanju srpskim klubovima
Crvena zvezda igra svoju prvu utakmicu u Ligi Evrope. Na stadionu "Rajko Mitić" srpski prvak dočekuje škotskog šampiona Seltik.
24. 09. 2025. u 07:30

TENISKI ZEMLjOTRES: Svi najbolji na svetu, ali ne i Novak Đoković, postavili tri zahteva grend slem turnirima!
Najnovije vesti iz tenisa su prilično burne
24. 09. 2025. u 17:00

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)