REMI KOJI JE OBRADOVAO ATLETIKO: Real Sosijedad prekinuo fantastičan niz u Primeri
Fudbaleri Real Sosijedada i Viljareala odigrali su u San Sebastijanu nerešeno 1:1 u derbiju 11. kola španske Primere.

FOTO: EPA
Bio je ovo duel prvoplasirane i trećeplasirane ekipe na tabeli završio se bez pobednika, što je rezultat koji najviše odgovara madridskom Atletiko, koji je na drugom mestu, ali uz dva meča manje u odnosu na oba večerašnja rivala.
Već u šestom minutu gosti iz Viljareala stigli su do prednosti kada je Đerar Moreno, kao nekoliko puta ove sezone, bio precizan sa penala.
Udarac Morena levom nogom završio je u suprotnom uglu u koji se bacio čuvar mreže domaćeg tima.
U 31. minutu sudija je pokazao na najstrožu kaznu, ali na drugoj strani. Pau Franciusko Tores je nepropisno startovo, a lopte se dohvatio Mikel Ojarzabal i laganim udarcem u donji levi ugao poravnao rezultat.
Preporučujemo

NE IDE BEZ GLAVNIH IGRAČA: Desetkovani Real osvojio bod protiv Viljareala (VIDEO)
21. 11. 2020. u 19:08

ODIGRALI ZA MARADONU: Napoli ubedljivo savladao Romu, ceo meč u znaku legende!
29. 11. 2020. u 22:43

VULVSI MOGU I BEZ HIMENEZA: Trijumf Vulverhemtona protiv Arsenala (VIDEO)
29. 11. 2020. u 22:15

NE VREDE DOBRI NASTUPI SRPSKIH REPREZENTATIVACA: Milan se "oprostio" od Lige šampiona, a uskoro bi mogao i od ostalih evropskih takmičenja
NAKON razoačravajućeg poraza od Napolija i remija u derbiju sa Interom, serjiu teških utakmica fudbaleri Milana nastavljaju protiv Fiorentine koju u okviru 31. kola Serije A dočekuju na "San siru" (20.45).
05. 04. 2025. u 07:30

ŠTA ĆE REĆI UKRAJINA? Zbog onog što se upravo dogodilo u Beogradu i Rusija zatečena
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, izgubila nekoliko poznatih koji su se upustili u taj vojni sukob. Nedavno se desio još jedan takav slučaj, a "odjek" se čuo do Beograda i, odatle, sigurno će stići i do Ukrajine.
03. 04. 2025. u 14:45

MEDVED UBIO VOLA OD 700 KILA: Meštani sela kod Nikšića u strahu - ne smeju iz kuća da izađu
DOMAĆINU Novaku Krivokapiću iz Smrduše medved je u sredu ubio vola teškog 700 kilograma, a njegove komšije kažu da od tada niko ne sme da izađe iz kuće da divlja zver ne bi i njima presudila.
05. 04. 2025. u 10:49
Komentari (0)