ŠTA URADI CRNI RAJKO: Primio gol sa 30 metara, pa odbranio penal! (VIDEO)

13. 12. 2020. u 18:02

Ekipa Remsa na čijem je golu srpski reprezentativac Predrag Rajković doživela je novi poraz, ovog puta od Bresta rezultatom 2:1 u 14. kolu francuske Lige 1.

ШТА УРАДИ ЦРНИ РАЈКО: Примио гол са 30 метара, па одбранио пенал! (ВИДЕО)

Na ovom susretu smo videli par sjajnih golova, ali i odbranjen penal u režiji Rajkovića.

Njemu je to peti odbranjeni penal ove sezone, ali nažalost to njegovom timu nije donelo pozitivan rezultat.

Po veoma vetrovitom vremenu, Rajković je u 30. minutu primio gol sa 30 metara.

Loptu je poslao Frank Onor i uz pomoć vetra je ona završila u mreži.

Ali, rajković se iskupio sedam minuta kasnije kada je Stiv Munije šutirao sa 11 metara, a Rajković poput mačke skinuo taj udarac.

Rems je izjednačio u 66. minutu, i to iz kornera!

Arber Zeneli je izveo udarac iz ugla, a uz pomoć vetra lopta je završila u golu – 1:1.

Međutim, Rems nije izdržao do kraja, pošto je Munije takođe ispravio svoju grešku i posle jednog odbitka doneo trijumf Brestu u 77. minutu.

(B92)

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07