STANOJEVIĆ NAKON POBEDE NAD MLADOSTI: Nismo u situaciji da pričamo o tituli!
FUDBALERI Partizana savladlai su Mladost iz Lučana 4:0.

FOTO: FK Partizan
Trener crno-belih Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan nakon meča.
"Pobedili smo dosta utakmica u nizu. Danas smo odigrali dobar meč. Čestitam momcima. Ušli su dobro u utakmicu. Na početku je bilo problema, posle gola je bilo lakše", rekao je Aleksandar Stanojević.
Upitan je Stanojević i o šansama za titulu...
"Nismo u situaciji da pričamo o tituli, treba da pričamo o nama. Da se stabilizujemo prvo, to je prioritet", rekao je Aleksandar Stanojević.
Preporučujemo

STANOJEVIĆ: Odavno smo u seriji teških utakmica, jer nam prvoplasirani beži dosta bodova
28. 11. 2020. u 14:36

LIGA EVROPE JE NjEGOVO TAKMIČENjE: Ovo je prilika za Vilu da izađe iz krize, a za Emerija da zacementira mesto među ikonama kluba
ENGLESKA Aston Vila započinje novu evropsku avanturu, ovaj put u Ligi Evrope, takmičenju u kome je njihov trener Unaj Emeri ispisao istoriju.
25. 09. 2025. u 07:30

TENISKI ZEMLjOTRES: Svi najbolji na svetu, ali ne i Novak Đoković, postavili tri zahteva grend slem turnirima!
Najnovije vesti iz tenisa su prilično burne
24. 09. 2025. u 17:00

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (1)