ČETVRTA U NIZU: Vojvodina pobedom nad Proleterom okončala prvi deo sezone
FUDBALERI Vojvodine pobedom na Proleterom od 2:0 okončali su prvu polusezonu u Superligi Srbije.
FOTO: FK Radnički
Izabranici Nenada Laltovića su upisali četvrti vezani trijumf u domaćem šampionatu i svaku su ostvarili bez primljenog gola.
Posle prvih 45 minuta na ovom susretu nije bilo golova. U nastavku susreta je blistao rezervista Miljan Vukadinović.
Napadač Novosađana je svoj tim doveo do prednosti u 53. minutu, da bi konačan rezultat postavio u drugom minutu sudijske nadoknade.
Prvi deo prvenstva Vojvodina je okončala na trećoj poziciji sa 42 boda, dok je Proleter šesti sa 32.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
BLOKBASTER U MADRIDU: Real nikad nije bio ranjiviji pred obračun sa šestostrukim prvakom Evrope koji bi to morao znati iskoristiti
PONOVO ćemo imati priliku da uživamo u obračunu dve evropska giganta kada u četvrtfinalu Lige šampiona koplja budu ukrstili Real Madrid i Bajern Minhen, a prvi susret ovog dvomeča, odnosno 29. ikada između ovih rivala, biće odigran večeras na "Santijago Bernabeu" od 21.00.
07. 04. 2026. u 07:00 >> 10:44
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 19:50
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)