FEKIR TRAGIČAR: Remi u derbiju Sevilje

Beta

02. 01. 2021. u 19:41

FUDBALERI Betisa odigrali su večeras na svom terenu u gradskom derbiju protiv Sevilje nerešeno 1:1, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

ФЕКИР ТРАГИЧАР: Реми у дербију Севиље

Sevilja je povela u 48. minutu golom Susa, a izjednačio je Serhio Kanales pogotkom iz jedanaesterca u 53. minutu.

Betis je imao šansu za još jedan gol, ali je Nabil Fekir u 75. minutu promašio penal.

Sevilja je odigrala 15 utakmica i zauzima peto mesto na tabeli sa 27 bodova.

Betis ima dve utakmice više i deveti je sa 20 bodova.

Ranije danas Viljareal je pobedio Levante sa 2:1.