ZLATIBOR SE POJAČAVA: Bogićević nova "devetka"
Talentovani napadač Andrej Bogićević novi je fudbaler Zlatibora i biće veliko pojačanje za ekipu trenera Zorana Njeguša u borbi za opstanak u Superligi.

FOTO: Miloš Vukadinović
Bogićević stiže iz Grafičara i zadužio je dres sa brojem devet.
On je u pratnji predsednika Veljka Radulovića, direktora Predraga Ristanovića i šefa stručnog štaba Njeguša potpisao ugovor na dve godine.
- Dobili smo mladog napadača, koga smo pratili u omladinskoj ligi. Bogićević ima veliki potencijal, naš cilj je jasan, a to je opstanak u ligi. Predsednik i uprava kluba rade na pojačanjima i nadam se da ću imati priliku da uigravam dobar tim. Pripreme nam kreću 8. januara, specifična je situacija, nemamo dovoljno vremena za maksimalne pripreme, jer nam prvenstvo počinje 6 februara. Ali, kako je nama, tako je ostalim ekipa, zbog situacije oko korona virusa - istakao je Njeguš, nekada fudbaler Crvene zvezde, Sevilje, Atletika iz Madrida i reprezentativac.
Bogićević je imao i ponudu ruske Lokomotive Kubanj, ali je, kako ističe, želeo da ostane u srpskom fudbalu.
- Imaću čast da me trenira čovek koji je i u Zvezdi, Sevilji i Atletiku iz Madrida odigrao preko 50 utakmica. Što se Kubanja tiče, ponuda je bila dobra, ali želim prvo da se dokažem u srpskoj fudbalskoj eliti - istakao je Bogićević.
Preporučujemo

JURIMO ČETVRTI U NIZU! Evo današnjeg Tip "sigurica tiketa" sa nove tri realne kvote
REDAKCIJA Tipa vam je i juče predložila tiket koji se pokazao kao dobitan.
28. 07. 2025. u 06:42 >> 00:37

"ALARMANTNA VEST ZA HRVATSKU!" Hrvati u panici: Srbi nam dišu za vratom!
Najnovije vesti iz Hrvatske su, malo je reći, zanimljive.
28. 07. 2025. u 19:52

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (0)