PORTUGALAC RUŠI REKORDE: Ronaldo postigao 759. gol u karijeri i stigao Bikana
PETOSTRUKI najbolji fudbaler sveta Kristijano Ronaldo postigao je jedan pogodak u trijumfu Juventusa protiv Sasuola (3:0) i na večnoj listi najboljih golgetera izjednačio se sa legendarnim austrijsko-češkim golgeterom Jozefom Bikanom, prenosi Skaj sport..

FOTO: AP
Na trećem mestu kada su u pitanju zvanične utakmice je čuveni Brazilac Pele sa 757 golova.
Bikan je igrao fudbal sredinom 20. veka i postigao 759 golova za Slaviju, Rapid i reprezentacije Austrije i Čehoslovačke.
On je prema nekim izvorima postigao 805 golova (toliko piše u tekstu na sajtu FIFA), ali se većina statističara slaže sa cifrom od 759 na zvaničnim utakmicama.
Preporučujemo

PELE I DALjE IMA 526 GOLOVA VIŠE OD RONALDA: Brazilac tvrdi da ih nije naknadno dopisao
07. 01. 2021. u 11:10

"DELFINI" PLIVAJU KA ZLATU: Srbija ruši najvećeg rivala i ide u finale Svetskog prvenstva
REPREZENTATIVCI Srbije plasirali su se u polufinale Svetskog prvenstva, a danas ih očekuje težak zadatak.
22. 07. 2025. u 08:40

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Beograda
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 07. 2025. u 12:27

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)