PROBLEM ZA SITI: Gvardiola bez jednog od najboljih igrača napada Liveprul
MANČESTER siti je nakon nešto slabijeg strata sezone ušao u formu i sada igra sjajno. Ipak, problem za "građane" mogla bi da predstavlja povreda jednog od najboljih igrača Kevina de Brujnea.
Foto: EPA-EFE/Peter Powell/POOL
Belgijanac je na utakmici protiv Aston Vile (2:0) doživeo povredu butnog mišića zbog koje je napustio teren u 58. minutu.
Prve informacije kažu da će Belgijanac sa terena odsustvovati tri nedelje što bi mogao da bude veliki problem za Pepa Gvardiola, pošto u tom razdoblju dolazi duel sa Liverpulom.
Za ekipu iz Mančestera slede mečevi sa Totenhemom i Arsenalom, zatim i Vest Hemom i Mančester junajtedom, a pitanje je kada će Belgijanac ponovo biti na terenu.
Sigurno da je ovo za "građane" veliki udarac, ali to je tim sačinjen od velikog broja kvalitetnih igrača tako da njegov izostanak ne bi smeo da se oseti u velikoj meri.
Podsetimo, Siti je trenutno drugi na tabeli sa 38 bodova, dva manje od vodećeg Junajted, ali i utakmicom manje.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
SADA JE ZVANIČNO: Strahinja Pavlović predstavljen u novom klubu (VIDEO)
21. 01. 2021. u 18:27
BOSNA I HERCEGOVINA IMA NOVOG SELEKTORA: Bugarin seo na klupu naših komšija
21. 01. 2021. u 15:58
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)