OGLASIO SE VULETIĆ IZ BOLNICE: Šta god da je, na pogrešnog se namerilo
VLADIMIR Vuletić potpredsednik Partizana nalazi se u bolnici u Antaliji zbog jednostrane upale pluća
FOTO: FK Partizan
Potpredsednik Partizana oglasio se i objasnio šta se dogodilo i u kakvom je stanju.
" U pitanju je jednostrana akutna bakterijska pneumonija. Od subote veče sam u bolnici. Dva puta sam testiran na Kovid putem pcr testa i oba sam negativan. Nije korona nesto drugo je u pitanju" rekao je potpredsednik Partizana i potom dodao:
"O meni brine tim vrhunskih stručnjaka elitne poliklinike u Antaliji na čemu sam im jako zahvalan a šta god da je, na pogrešnog se namerilo", rekao je Vuletić za "Kurir"
Preporučujemo
POTPREDSEDNIK PARTIZANA U BOLNICI: Vuletić ima jednostranu upalu pluća
25. 01. 2021. u 22:23 >> 22:25
VULETIĆ KAKVOG NE POZNAJETE: Tukao sam se sa policijom, navijaću za Zvezdu
02. 01. 2021. u 17:33
BLOKBASTER U MADRIDU: Real nikad nije bio ranjiviji pred obračun sa šestostrukim prvakom Evrope koji bi to morao znati iskoristiti
PONOVO ćemo imati priliku da uživamo u obračunu dve evropska giganta kada u četvrtfinalu Lige šampiona koplja budu ukrstili Real Madrid i Bajern Minhen, a prvi susret ovog dvomeča, odnosno 29. ikada između ovih rivala, biće odigran večeras na "Santijago Bernabeu" od 21.00.
07. 04. 2026. u 07:00 >> 10:44
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 19:50
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)