VIRUS PRAVI PROBLEME: Arenal ne dolazi u Lisabon, utakmica protiv Benfike na neutralnom terenu?
BLIŽI se nastavak Lige šampiona i Lige Evrope, a pitanje je da li će Benfika i Arsenal igrati meč u Portugaliji.
Foto: EPA-EFE/Julian Finney/POOL
Vlada Velike Britanije je u strahu da bi novi soj virusa iz Brazila mogao da pređe granice, te razmatra opciju da odbije klubu iz Londona specijalnu dozvolu za odlazak u Portugaliju.
Zbog toga je počelo da se priča da će meč biti odigran na neutralnom terenu. Ipak, toće biti problem s obzirom na to da u Lisabonu insistiraju na tome da duel bude odigran na "La Lužu".
Vlada Velike Britanije je 15. januara zabranila ulazak u zemlju putnicima iz Južne Amerike, Portugala i Zelenortskih Ostrva.
Ostaje da se vidi da li će ovaj meč biti odigran u Lisabonu, ili na neutralnom terenu. Podsetimo, ova utakmica se igra 18. februara.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
VLAHOVIĆ NEMA NIŠTA PROTIV OSTANKA U FIORENTINI: Volim Firencu i ovaj klub
26. 01. 2021. u 17:45
PROMENA U POSLEDNjEM TRENUTKU: Zvezda dobila novog rivala na pripremama
26. 01. 2021. u 16:52
NIJE SMEKŠAO U STAROSTI: Temperamentni Pepe hteo da bije saigrača (VIDEO)
26. 01. 2021. u 16:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMAĆIN ŽELI ISTORIJSKI POČETAK: Kanada juri prvenac na Mundijalima, Bosna se neće predati bez velike borbe
UTAKMICOM u Torontu na "BMO fildu" počinje takmičenje u grupi "B" Svetskog prvenstva, a domaća selekcija Kanade dočekaće reprezentaciju Bosne i Hercegovine u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na konačan rasplet u grupi.
12. 06. 2026. u 07:00
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)