SRBIN IDE KOD MURINJA: Reprezentativac želja Totenhema?
SRPSKI fudbaler je na listi želja Totenhema, javljaju Italijanski mediji.
Tanjug/AP
Nikola Maksimović jedan je od defanzivaca koji je na listi želja Žozea Murinja u zimskom prelaznom roku, tako tvrdi Novinar Ćiro Venerato.
"Totenhemu je u januaru potreban centralni defanzivac: postoji pet ili šest profila koje Englezi prate, a jedan od njih je Maksimović" -rekao je Venerato.
Maksimović je karijeru započeo u Sevojnu, potom je nastupao u Slobodu iz Užica, Crvenu zvezdu, Torino i Napoli. Dres reprezentacije oblačio je 25 puta.
Preporučujemo
MURINjO OPET BRILjIRA: Fulam da se izvini što je izveo najjači tim protiv Totenhema?!
14. 01. 2021. u 15:59
SUNOVRAT U KARIJERI SEJDU DUMBIJE: Bivši fudbaler CSKA i Rome završio na Malti
27. 01. 2021. u 15:10
BLOKBASTER U MADRIDU: Real nikad nije bio ranjiviji pred obračun sa šestostrukim prvakom Evrope koji bi to morao znati iskoristiti
PONOVO ćemo imati priliku da uživamo u obračunu dve evropska giganta kada u četvrtfinalu Lige šampiona koplja budu ukrstili Real Madrid i Bajern Minhen, a prvi susret ovog dvomeča, odnosno 29. ikada između ovih rivala, biće odigran večeras na "Santijago Bernabeu" od 21.00.
07. 04. 2026. u 07:00 >> 10:44
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 19:50
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)