OGLASIO SE DOKTOR KON: Evo šta kaže o navijačima na meču Zvezda i Milan
CRVENA zvezda se nada navijačima, ali publika ne može na stadion dok Krizni štab ne da zeleno svetlo.
Foto Tanjug
Doktor Predrag Kon, jedan od članova Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa, kratko je prokomentarisao mogućnost da se meč u Ligi Evrope igra pred publikom.
Iako je UEFA dozvolila 30% publike na stadionima, što bi u Zvezdinom slučaju bilo preko 16 hiljada navijača, doktor Kon smatra da publike neće biti.
''Videćemo. Nije realno'', kratko je rekao doktor Predrag Kon za Kurir.
Podsećamo, Crvena zvezda je jutros najavila da će prodavati karte za utakmicu protiv Milana. Taj meč je na programu 18. februara, a prioritet pri kupovini bi imali vlasnici sezonskih i članskih karata.
Preporučujemo
UEFA DALA ZELENO SVETLO ZVEZDI: Crveno-beli protiv Milana igraju sa navijačima
28. 01. 2021. u 10:08
ARSENAL NIKO NE MOŽE DA ZAUSTAVI? Strahoviti Bavarci predvođeni legendarnim "dželatom" tobdžija se ne slažu sa time
ARSENAL i Bajern, dve jedine ekipe sa maksimalnim učinkom u Ligi šampiona nakon četiri odigrana kola, ukrštaju koplja na "Emirejtsu" u apsolutnom derbiju petog kola grupne faze najjačeg evropskog takmičenja. Arteta i Kompanija doveli su svoje timove do po 12 bodova iz četiri utakmice, ali posle ove večeri samo jedan, ili nijedan, može ostati savršen.
26. 11. 2025. u 07:40
OBRT? Željko Obradović ostaje trener Partizana?!
Burno je u KK Partizan, a "grobari" s nestrpljenjem čekaju najnovije vesti iz crno-belog tabora.
26. 11. 2025. u 16:26
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (0)