SRBIN SE VRAĆA U ČEMPIONŠIP? Ivić kandidat za klupu Šefild Venzdeja
TALENTOVANI fudbalski stručnjak Vladimir Ivić mogao bi ponovo da se vrati u Čempionšip.
Foto: FK Votford
Kako prenose mediji u Engleskoj, Ivić je bez posla od trenutka kada je dobio otkaz u Votfordu, a za njegove usluge zainteresovan je Šefild Venzdej.
Srbin se nalazi u užem krugu mogućih kandidata za klupu Šefilda. Iako je njegov prethodni mandat završen kontroverzom.
On je u Votfordu završio odiseju ne zbog loših rezultata, već zbog nesuglasica sa kapitenom Trojem Dinijem.
Sada je na pragu da preuzme novu ekipu iz Čempionšipa, ali još uvek posao nije gotov jer tim iz Šefilda razmišlja i o drugim opcijama kao što je Kozmin Kontra, bivši rumunski reprezentativac i trener Dinama iz Bukurešta.
Ekipa Šefilda nalazi se na 23. mestu na tabeli sa 25 osvojenih bodova.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
SRPSKI TRENERI NA CENI U ENGLESKOJ: Jokanović i Ivić velike želje kluba iz Čempionšipa
18. 01. 2021. u 16:14
LEGENDE NE UMIRU, ONE ŽIVE VEČNO: Sećanje na veliku tragediju "Bezbijevih beba"
06. 02. 2021. u 10:46
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)