ČEMPIONŠIP: Reding pao u finišu
10. 02. 2021. u 22:10
REDING, koji sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović, pretrpeo je poraz u odloženoj utakmici 24. kola engleskog čempionšipa.
Povezane vesti

BOMBA NA POLJUDU: Hajduk dovodi Srbina!
REPREZENTATIVAC Švedske srpskog porekla Aleksandar Kačaniklić, koji trenutno nastupa za Hamarbi, pojačaće splitski Hajduk, prenosi ugledni švedski list Sportbladet.
10. 02. 2021. u 20:48

TEŽAK UDARAC ZA ZVEZDU: Povređen ključni igrač, crveno-beli oslabljeni protiv Milana
TEK što su stigle lepe vesti, najavom da se uskoro u tim vraća Aleksandar Katai, Crvenu zvezdu je stigao novi peh i to samo nedelju dana pre utakmice sa Milanom.
10. 02. 2021. u 20:23

TRAGEDIJA FUDBALERA BAJERNA: Ubila se devojka Žeroma Boatenga (FOTO)
BIVŠA devojka Žeroma Boatenga, top-model i rijaliti zvezda Kasija Lenard, pronađena je mrtva u svom stanu u četvrti Berlina Šarlotenburg, samo sedam dana nakon što je par raskinuo 15-mesečnu vezu.
10. 02. 2021. u 17:40
Najnovije iz rubrike

NIKAD NISAM ŽURIO: Legendarni odbojkaš Dragan Stanković i u 40. godini igra sa istim žarom kao na početku bogate karijere
JOŠ je rano da se okače patike o klin. Legendarni odbojkaš Dragan Stanković juče je proslavio 40. rođendan, odlučan da i dalje uživa u igri na mreži. Trofejni bloker želi i dalje da se dokazuje u italijanskoj ligi, novi izazov je našao u Grotacoliti, klubu koji nema šampionske ambicije kao što su imali Lube ili Modena.
19. 10. 2025. u 11:42

ARNAUTOVIĆ NAPUŠTA ZVEZDU? As dobio poziv iz inostranstva
CRVENA Zvezda je u Marku Arnautoviću dobila veliko pojačanje, igrača koji bi svojim iskustvom mogao da pomogne mlađim napadačima, ali...
19. 10. 2025. u 11:17 >> 11:19

„BELI“ BEZ GREŠKE: Sloga u Kraljevu bolja od užičke Slobode
Treću prvenstvenu pobedu u isto toliko utakmica ostvarili su košarkaši Sloge iz Kraljeva i zasluženo poneli epitet najprijatnijeg iznenađenja dosadašnjeg dela „Meridian bet KLS“.
19. 10. 2025. u 10:45

NOVA UPRAVA ZA POVRATAK U ELITU: Zlatibor uz svežu krv juri Superligu
Fudbalski klub Zlatibor najavljuje uskoro uspostavljanje nove uprave, čije će formalno vođstvo biti izabrano na vanrednoj skupštini.
19. 10. 2025. u 10:33

DŽAJIĆ OTKRIO: On je novi selektor Srbije!?
FUDBALSKA reprezentacija Srbije ostala je posle utakmice sa Albanijom bez selektora, a sada, po prvi put, predsednik FSS Dragan Džajić govorio je o nasledniku Dragana Stojkovića Piksija.
19. 10. 2025. u 10:24 >> 10:26
Komentari (0)