STANOJEVIĆ PRED NOVI PAZAR: Disciplinovana ekipa, ftantastične tranzicije, izuzetno opasan protivnik!
TRENER fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da su se ozbiljno spremili za duel protiv Novog Pazara u 21. kolu Superlige i da znaju odakle im preti opasnost.
FOTO: FK Partizan
Crno-beli sutra do 16.30 sati u Humskoj dočekuju Pazarce.
"Svi su zdravi, Filip Stevanović se polako vraća, počeo je da trenira. U najjačem sastavu dočekujemo vrlo važnu utakmicu", rekao je Stanojević na video konferenciji za medije.
Crno-beli su u prvom meču u sezoni izgubili od Novog Pazara 3:2, kada je trener bio Savo Milošević.
"Izuzetno su disciplinovna ekipa. Igraju brzo po bokovima, fantastične tranzicije. U gostima mogu da budu izuzetno opasni. Oprezni smo, iako igramo kod kuće i favoriti smo. Ozbiljno smo se spremali i znamo odakle nam preti opasnost", rekao je Stanojević.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
BOAĆI SE KONAČNO SKUĆIO: Bivši igrač Zvezde obukao dres nekadašnjeg protivnika Partizana
09. 02. 2021. u 18:03
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
NOVAK ĐOKOVIĆ ZAPREPASTIO AUSTRALIJU: Evo šta je Srbin rekao na konferenciji posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, a onda je vrlo emotivno reagovao na konferenciji za štampu.
01. 02. 2026. u 14:46
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)