ŠOKANTNO PRIZNANJE HRVATA: "Namerno sam udario Ramosa, bilo je vreme da plati"

Olja Mrkić

11. 02. 2021. u 21:46

HRVATSKI reprezentativac Dejan Lovren priznao je da je namerno udario Španca Serija Ramosa u utakmici lige nacija između "vatrenih" i "furije" koju su naši susedi dobili sa 3:2.

ШОКАНТНО ПРИЗНАЊЕ ХРВАТА: Намерно сам ударио Рамоса, било је време да плати

EPA/EFE/ Juan Carlos Hidalgo

Taj meč odigran je u novembru 2018. godine, nekoliko meseci nakon finala Lige šampiona u kome je Ramosov Real Madrid savladao Liverpul za koji je tada nastupao Lovren.

Meč je obeležela povreda najbljeg igrača "redsa" Mohameda Salaha, a mnogi i danas smatraju da je Ramos namerno povredio egipatskog internacionalca. Utakmica je odigrana u Kijevu, a kraljevsk iklub je pobedio sa 3:1.

- Luka Modrić je pokušavao da smanji napetost između nas dvojice. Ipak, namerno sam ga udario i samo sam mu rekao: "Sad smo izjednačeni". Poštujem Ramosa kao igrača, ono što čini za svoju ekipu. Osvojio je mnogo titula. Ipak, ne sviđa mi se puno toga u načinu na koji se ponaša - rekao je kapiten Zenita i dodao:

- Mislim da je Ramos namerno povredio mog prijatelja i bilo je krajnje vreme da to plati. U finalu smo bili bolji, a povreda Salaha bila je strašan udarac. Tada je Real Madrid počeo da dominira zaključio je Lovren.

(Indeks.hr)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

DAN MIRA I MEĐUSOBNOG UVAŽAVANJA: Šta pravoslavci treba da urade za katolički Božić?