RONALDO PROMAŠIO NEMOGUĆE PA SE ISKUPIO SA DVA GOLA Juventus lako protiv fenjeraša

22. 02. 2021. u 22:51

Juventus je u poslednjoj utakmici 23. kola Serije A pobedi “fenjeraša”, tim Krotonea rezultatom 3:0. Dvostruki strelac je bio Kristijano Ronaldo.

РОНАЛДО ПРОМАШИО НЕМОГУЋЕ  ПА СЕ ИСКУПИО СА ДВА ГОЛА Јувентус лако против фењераша

Portugalac je pre golova imao šansu iz kategorije "lakše pogoditi nego promašiti", ali je on u 29. minutu uspeo upravo ovo drugo.

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/e/w4rr9j" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

Ipak, krajem prvog poluvremena se izvadio i to sa dva gola za sedam minuta. Pogađao je u 38. i 45. minutu. Konačan rezultat postavio je Amerikanac Mekeni u 66. minutu.

Za Krotone su ceo meč odigrali Vladimir Golemić i Miloš Vulić.

Juventus je treći sa 45 bodova, ispred njega su Inter sa 53 i Milan sa 49. Krotone je poslednji sa samo 12 bodova.