HRABRO, ALI BEZ ZALETANJA: Zvezda se neće predati na San Siru
Šampion Srbije Crvena zvezda pokušaće večeras od 21 sat na stadionu San Siro u Milanu da izbori osminu finala Evropa lige. Zadatak neće biti lak posle beogradskih 2:2 pošto domaćinu osim bilo koje pobede odgovara i remi bez golova ili 1:1, ali crveno-beli nisu bez šansi.
FOTO: M. Vukadinović
- Neće biti lako, čeka nas 90 minuta borbe, nećemo se predati i niko ne može da nam oduzme neku nadu da idemo dalje. To ne govorim kao pesimista nego kao realista - rekao je trener Crvene zvezde Dejan Stanković.
On je podsetio da je slavnom domaćinu i 0:0 dovoljno, ali istakao da Zvezda hoće da igra hrabro i pametno.
- Nema zaletanja, zatvaranja očiju, pa da se olupamo. Pokazali smo da znamo da igramo na rezultat, i kad se branimo i kad napadamo - rekao je Stanković, dodajući da mu je žao što momci nisu osetili ni punu Marakanu, a neće ni ”Đuzepe Meacu”.
Trener Dejan Stanković u Milano je poveo 21 igrača, među kojima su Aleksandar Katai, koji je poslednji takmičarski meč odigrao u novembru prošle godine, i roviti Mirko Ivanić.
Utakmica između Milana i Crvene zvezde igra se od 21.00 sat. Direktan prenos je na RTS 1, a blog uživo moći ćete da pratite na portalu Novosti.
Preporučujemo
DULE SAVIĆ ŽESTOKO KRITIKOVAO UEFU: Dvostruki aršini Evropske fudbalske unije, Srbija uvek meta
24. 02. 2021. u 10:57 >> 13:59
DELIJE BAKLjADOM ISPRATILE ZVEZDU: Crveno-beli otišli za Milano (VIDEO)
24. 02. 2021. u 09:52 >> 10:21
UŽIVAJTE NA "SAN SIRU" Bivši kapiten Crvene zvezde optimista pred revanš u Milanu
24. 02. 2021. u 08:31
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
JEDNA OD NAJZGODNIJIH RUSKINjA ČEKALA DONČIĆA U TUNELU: Dao joj je 25 miliona dolara, evo šta se onda desilo (FOTO)
Luka Dončić trenutno igra košarku na nivou koju je teško zaustaviti.
17. 03. 2026. u 19:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)