KOMIČNA REAKCIJA GOLMANA INĐIJE: Jovičić i Kamu greškama "častili" Partizan (VIDEO)

A. Ilić

26. 02. 2021. u 14:03

FUDBALERI Partizana vode 3:0 na poluvremenu.

КОМИЧНА РЕАКЦИЈА ГОЛМАНА ИНЂИЈЕ: Јовичић и Каму грешкама частили Партизан (ВИДЕО)

Partizan je pritiskao, a samo šest minuta trebalo im je da postignu dva pogotka.

Pogrešio je Danijel Kamu u 41. minutu, budan je bio Takumo Asano koji šalje loptu do Markovića, a ofanzivni vezista Partizana uspeva da savlada Jovičića.

Do kraja poluvremena videli smo još jedan gol i to u poslednjim sekundama meča. Nakon jedne bezazlene situacije prilikom izvođenja auta domaći fudbaleri šalju loptu do Jovičića. Golman Inđije dugo je razmišljao šta da uradi sa loptom - pritiskao je Natho, odlučio je da doda štoperu, a Asano koristi loše dodavanje, prosleđuje loptu Jojiću za 3:0.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07