TIP 1000 – SUPER TRADICIJE: Sigurna pobeda Atletika, Mančester siti u seriji od deset pobeda nad Fulamom
POGLEDAJTE najzanimljivije predloge jubilarnog hiljaditog broja Tipa.

Dijego Kosta (Atletiko Madrid) Foto AP
ŠPANIJA 1
HETAFE - ATLETIKO M. SP2
Atletiko je slavio sigurnu pobedu (bez primljenog gola) protiv Hetafea na 13 vezanih međusobnih mečeva, a zanimljivo je i da tim iz predgrađa Madrida nije zatresao mrežu “jorgandžija” na 18 mečeva zaredom. Takođe, poslednjih 12 okršaja zavrašeno je sa najviše dva pogotka.
NEMAČKA 1
VERDER - BAJERN 2
Bajern je trijumfovao na „Vezeru“ na minulih 13 zvaničnih mečeva.
ENGLESKA PREMIJER
FULAM - MANČESTER S. 2
„Građani“ su rušili „kolibaše“ na deset uzastopnih dvoboja.
PORTUGAL 1
BENFIKA - BOAVISTA 3+
Na osam od proteklih devet sudara viđeno je barem tri pogotka.
PORTO - FEREIRA 1
„Zmajevi“ su „tukli“ Fereiru na prethodnih devet mečeva na svom stadionu.
TURSKA 1
KASIMPAŠA - KONjA GG
Na šest vezanih duela na terenu Kasimpaše golovi su postizani na obe strane.
SLOVAČKA 1
TRENČIN - SLOVAN 3+
Na osam okršaja zaredom na terenu Trenčina viđeno je barem tri pogotka.
Preporučujemo

TIP 1000 BROJ: Nema kutka na planeti iz kojeg "TIP" nije otkrivao prognozerske tajne
12. 03. 2021. u 10:00

SPEKTAKL U MADRIDU: Neprikosnoveni Real dolazi na "Metropolitano" da dodatno zagorča život svom velikom gradskom rivalu
SEDAM vezanih pobeda ili prekid perfektne serije? Real Madrid u subotu stiže na „Metropolitano“ sa savršenim učinkom u sezoni, dok Atletiko pod vođstvom Dijega Simeonea traži način da vrati samopouzdanje posle slabog prvenstvenog starta i poraza od Liverpula u Ligi šampiona. Napetost i ulozi su maksimalni i sigurno je da nas očekuje prav spektakl u prestonici (16.15).
27. 09. 2025. u 07:20

DONALD TRAMP ŠOKIRAO AMERIKANCE: Najavio nešto što niko nije očekivao!
Najnovije vesti iz Bele kuće, posle poslednjeg obraćanja Donalda Trampa, predsednika Sjedinjenih Američkih Država, iznenadile su javnost u toj zemlji.
26. 09. 2025. u 19:19

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)