PELE ČESTITAO RONALDU NA REKORDU: Kristijano, divim ti se na svemu!

DOSTOJANSTVENO je skinuo "kralja" sa trona. Het-trikom protiv Kaljarija (3:1) u nedelju, Kristijano Ronaldo je definitivno oborio rekord Pelea po broju golova u zvaničnim utakmicama.

ПЕЛЕ ЧЕСТИТАО РОНАЛДУ НА РЕКОРДУ: Кристијано, дивим ти се на свему!

FOTO: EPA

Napadač Juventusa je došao do 770. zvaničnog pogotka u karijeri i tako postao apsolutni rekorder u svetu fudbala.

Bilo je nedoumica da li je čuveni Brazilac dao 757 ili 767 golova, ali je na kraju i on sam srdačno čestitao Portugalcu što ga je prestigao.

Veliki Pele ispao je veliki i u čestitki Ronaldu, objavljenu uz zajedničku fotografiju.

- Svako ima svoj put, divim ti se na svemu i volim da te gledam na terenu. Žao mi je samo što u ovom velikom trenutku ne mogu da te zagrlim i lično čestitam. Ova fotografija je dokaz prijateljstva koje postoji dugi niz godina - naveo je Pele.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada