AJNTRAHT HITA KA LIGI ŠAMPIONA: Kostić asistent, Jović odigrao ceo meč.

03. 04. 2021. u 17:55

"SRPSKI" Ajntraht slavio je u Dortmundu.

АЈНТРАХТ ХИТА КА ЛИГИ ШАМПИОНА: Костић асистент, Јовић одиграо цео меч.

Slavio je Anjtraht protiv direktor rivala za mesto u Ligi šampiona - Borusije iz Dortmunda sa 2:1.

Poveli su gosti autogolom Šulca već u 11. minutu. Kada je izgledalo da će tim rezultatom prvo poluvreme biti završeno, Mats Humels je poravnao na asistenciju Emre Džana.

Ekipa iz Frankfurta jep onovo povela u 66. minutu gol je postigao Ilsanker. Ipak, nakon VAR kontrole utvrđeno je da se igrač gostiju našao u ofsajdu.

Dortmund je imao posed i kontrolu lopte, ali je konkretnije prilike imao Ajntraht. To im se isplatilo u 87. minutu, strelac gola bio je Andre Silva, a asistent Filip Kostić.

Kada smo već kod Srba, Filip i Luka Jović su odigrali ceo meč.

ROLAN GAROS U POTPUNOM ŠOKU: Uradili sve da Novak Đoković ispadne, pa im se obilo o glavu i sad ne znaju šta da rade!

Novak Đoković je na antologijski način prošao u četvrtfinale Rolan Garosa, ali je dan kasnije morao da se povuče sa tog grend slem turnira. Ispostavilo se da je razlog veoma ozbiljan, iako je na mogućnost da se nešto tako desi - upravo Nole i upozorovao organizatore. Sada on plaća skupu cenu, ali... i čelnici tog grend slema "čupaju kosu". Evo i zašto.

08. 06. 2024. u 17:30