VARNIČILO NAKON EL KLASIKA: Luka Modrić i Pike u "klinču" nakon meča (VIDEO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

11. 04. 2021. u 09:36

NIJE bilo sve mirno posle El klasika, a nakon poslednjeg sudijskog zvižduka našli su se u glavnim ulogama najiskusniji akteri.

ВАРНИЧИЛО НАКОН ЕЛ КЛАСИКА: Лука Модрић и Пике у клинчу након меча (ВИДЕО)

FOTO: Printskrin

To su bili Realov "motor" Luka Modrić i Barselonino dete Đerar Pike.

Sve se desilo po završetku El Klasika, na terenu, prilikom pozdrava dvojice igrača kada je Modrić prebacio Pikeu "Čekaš li da počneš da plačeš?", aludirajući da će visoki defanzivac napasti sudiju Hesusa Mansana, iako je presedeo na klupi.

Pike mu je odgovorio da su četiri minute malo da se utakmica produži, na šta je Hrvat kratko uzvratio pitanjem "Koliko bi ti?".

Pike mu je "odgurnuo" ruku i odmahnuo...

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Oni koji dele sankcije Rusima - ovo nisu mogli ni da sanjaju

RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Oni koji dele sankcije Rusima - ovo nisu mogli ni da sanjaju

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a jedna vest iz sporta - šokirala je one koji Rusima uvode sankcije.

28. 04. 2025. u 20:00

Komentari (0)

LJUBITELJI TENISA U ŠOKU: Janik Siner, koji ne može da igra zbog dopinga, pokrenuo fondaciju da i drugi postanu svetski broj 1