KAZNA ZA VREĐANJE ZLATANA STIGLA NA NAPLATU? UEFA "zatvara" stadion, a Zvezdu čeka i novčana kazna?
SNIMAK navijača iz svečane lože stadiona "Rajko Mitić" kako vređa Zlatana Ibrahimovića obišao je svet, a došao je i epilog tih nemilih scena.
Foto arhiva VN
Kako prenosi portal "Mozzart sport" delegat UEFA je primetio brojne nedostatke kada je organizacija meča u pitanju.
Crveno-beli će naredne kvalifikacije za evropska takmičenja početi pred praznim tribinama.
Dva evropska meča Zvezda će igrati bez prisustva navijača, drugi meč biće uslovno. Kako portal navodi, osnov za kaznu srpskog tima je rasističko ponašanje navijača.
Dok će klub na narednoj utakmici morati da igra sa parolom “#NoToRacism“ (Ne rasizmu) sa Uefinim logom.
Dalje, zbog “provokativne poruke uvredljive sadržine“ moraće da plati i novčanu globu od 25.000 evra, a još 5.000 će proslediti na Uefin račun zbog kršenja bezbednosnih protokola tokom pandemije korona virusa.
Posledica toga što su na utakmici prekršena pravila o prisustvu navijača, što se nije poštovala socijalna distanca i što nisu bili primenjeni svi higijenski propisi.
Pomenutih 30.000 evra Zvezda će morati da plati u narednih 90 dana. Uslovna kazna važi do 13. aprila 2022. godine.
Preporučujemo
SLAVNI TRENER PRIZNAO: Da sam pustio Savićevića da igra bili bismo prvaci sveta
10. 04. 2021. u 12:53
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
JEDNA OD NAJZGODNIJIH RUSKINjA ČEKALA DONČIĆA U TUNELU: Dao joj je 25 miliona dolara, evo šta se onda desilo (FOTO)
Luka Dončić trenutno igra košarku na nivou koju je teško zaustaviti.
17. 03. 2026. u 19:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (4)